Kıbrıs’ta Araç Kiralama Taksilere Göre Daha Ekonomik Bir Seçenektir

arac-kiralama-adana

Ancak trafiğin soldan aktığı unutulmaktadır. Çemberlere (Döne(l)r kavşaklara) Giriş’te soldan yapılmaktadır. Yabancı olduğunuz bir yere ilk gittiğinizde aradığınız bütün hizmetleri hava alanında bulmak istersiniz.Çünkü size en tanıdık gelen yer orasıdır.

Özellikle kusursuz bir tatil için yol çıkmışsanız ulaşım problemi ile karşılaşma noktasında tahammülünüzün olmadığını düşünüyoruz. Kıbrıs araç kiralama bunun bilincine varmış olacak ki sizlere aradığınız Kıbrıs araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Akdeniz’in bütün güzelliklerinin barındığı Girne’de heyecan dolu bir tatil yaşamak istiyorsanız,bu güzel şehri size karış karış gezmenizi sağlayacak bir araca ihtiyacınız var demektir. İşte sizler için firma Kıbrıs araç kiralama ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor. Merak etmeyin her bütçeye göre seçeneklere uygun araçlar mevcuttur.

Girne tüm güzelliklerin, sizlere yaşatsın bırakın tatil aklınızda sadece güzel anıları ile kalsın. Kıbrıs sizin için birçok anlama geliyor olabilir, Kıbrıs sizin için bazen iş demektir bazen eğlence bazen de tatil ama çoğu zaman Kıbrıs nefes aldığınız ve yılın bütün yorgunluğunu üzerinizden attığınız günleri yaşadığınız bir yerdir. Anılarınıza Kıbrıs ile ilgili güzel anılar eklemek için Kıbrıs’ta ulaşım probleminize son verin. Kıbrıs’ı yaşayın. Kıbrıs’ta özgürce araç sıkıntısı çekmeden gezmek için sizlere ekonomik avantajları ile Kıbrıs’ta araç kiralamadır.

Kıbrıs Araç Kiralama Firmamız Araçları Temiz, Kullanışlı, Bakımlı, Onarımlı , Sigortalı, Kaskolu Olarak Sizlere Sunmaktadır

Bunun yanı sıra tüm araçlarımızda çocuk koltuğu bulunmaktadır. Bu sayede ailecek gezintiler yapabilirsiniz. En önemlisi Kıbrıs’ta acil işlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz. Kıbrıs oto kiralama firmamız sizlerden sadece pasaportunuzu, 1 ya da 2 yıllık zorunlu ehliyetiniz ile gelmenizi, 25 yaşından büyük olmanızı istemektedir.Aynı zamanda sözleşmede kim aracı aldıysa o kişiden başkası araca binemez. Kiralama şartlarından bahsedecek olursak ekstra iki şoför ekleyebiliyorsunuz. Bütün araçla sağ direksiyonludur.

En az üç gün kiralayabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı veya peşin para ile yapabilirsiniz. Ödemeler aracı teslim alınırken ödenmelidir. Teslim işlemi yapılırken içinde gidecek kadar miktar bırakmanız rica olunur. Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra iptal ettirmek isterseniz bunu 24 saat içinde yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bazı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Araçları kiraladığınızda birçok işlemden yararlanmış olacaksınız.Böylelikle tüm sorunlardan kurtulmuş olursunuz. Araç kiralama hizmetini diğer firmalardan alırsanız bazı aksaklıklara tabi olmak zorunda kalabilirsiniz. Bunlar yüksek araç fiyatları, onarımsız, bakımsız, temizlenmemiş araçlar, yasal olamayan sözleşmelerdir. Bir farklı olarak ta eğer şirketinize çok araç kiralayacaksanız bizleri tercih edebilirsiniz.