Hakkımda

Hasan Uzun

1978 yılı Mersin doğumluyum. Çocukluk yıllarım Mersin’de çok güzel geçti memur çocuğu olmama rağmen ailem bana herhangi bir kısıtlama yapmadı orta ve lise öğrenimini Mersin’de ilçede okudum. Üniversite öğrenimimi ise Eskişehir de İşletme bölümünde tamamladım. hasan

Okul bittikten sonra üç arkadaş araba kiralama işine girdik sermayemiz fazla yoktu ama çok çalışarak ve arkadaşımızın tanıdıklarının destekleriyle büyüdüğümüzü söyleyebilirim Okuduğum bölümün bana mesleğimde faydası oldu. İş yerinin işletmesi gerçekten çok önemli.

Araba kiralama işinin kendine göre zorlukları elbette var insanlarla uğraşmak başlı başına zor olabilir.  Her işin kendine göre zorlukları elbette ki vardır.

Araba kiralama sektörüne girdiğimizde sadece iki aracımız vardı, azimle ve çok çalışarak bunu iki katına çıkararak büyüdük. İş hayatımın dışında tabi ki de herkeste olduğu gibi benimde bir ailem var ve ailemin bana olan güveni ve desteği ile işime dört elle sarılıyorum. İnsanın sorumlulukları artıyor aile olduğunuzda ben olmuyorsunuz biz oluyorsunuz ve kendimden önce onları düşünüyorum çocuklarımı ve eşime zaman ayırarak tüm işimin stres ve yoğunluğunu unuttuğumu söyleyebilirim.

Boş zamanlarımın tamamını ailem ve sevdiklerimle geçirmek ve onlarla kısa seyahatlere çıkarak yeni bilinmedik yerleri keşfetmek benim hayatımı anlamlaştırıyor. Aile yaşantısının güzelliği herkesi başarıya götürür bunu hiç unutmayın.